Ogólnopolska Sieć Informacji Miejskich - cele i strategie rozwoju.

Żyjemy na przełomie ery przemysłowej i informatycznej. Usługi informacyjne stają się motorem rozwoju gospodarczego. Nasz kraj, korzystając z wejścia w strukturę zjednoczonej Europy, będzie w coraz większym stopniu polegał na sektorze usług informacyjnych. Powstają sieci szerokopasmowe, dzięki którym tworzy się społeczeństwo informacyjne, umożliwiające przekazywanie różnego rodzaju informacji i dostęp do baz danych w systemach interaktywnych.

Udostępniamy bazę danych (codziennie aktualizowaną i weryfikowaną). Dostarczamy również narzędzia ułatwiające przeszukiwanie bazy danych i wyszukiwanie niezbędnych informacji. W kilka sekund możesz wyszukać interesującą cię firmę wpisując jej nazwę, lokalizację, branżę w której działa lub usługi które świadczy.

Uważamy, że wykorzystanie Internetu w firmie nie powinno ograniczać się do tworzenia strony i adresu mailowego. Usługi reklamowe powinny być dostępne w różnych językach (Internet jest siecią globalną i naszym celem jest otworzyć firmy naszych klientów na cały świat), a także skupiać się na ciągle powiększającej się bazie użytkowników, aby ułatwić im dostęp do interesujących ich danych. Jest to również część naszej usługi, która poprzez wymianę danych pozwala na udostępnienie danych w innych usługach (również zagranicznych). Taka filozofia prowadzi do wzrostu liczby potencjalnych klientów, a tym samym do zwiększenia przychodów finansowych firmy. Firma nie potrzebuje pośrednika w kontakcie z klientem lub przyszłym współpracownikiem, aby otrzymywać zapytania ofertowe drogą elektroniczną.

Jak chcemy to osiągnąć? Wiadomo, że bez dobrej informacji i reklamy nie da się zrobić wiele!

Dzięki OSIM szukanie informacji stało się przyjemnością!

Nota prawna

Wszelkie prawa zastrzeżone. © osim.pl