• Start
  • Firmy
  • Bezpłatna Szkoła rodzenia Mama i Ja w Poznaniu

Bezpłatna Szkoła rodzenia Mama i Ja w Poznaniu

W najbliższym czeka Cię poród dziecka? Doskonale zdajesz sobie sprawę jak ważne jest to wydarzenie i pragniesz zrobić wszystko, by być na nie jak najlepiej przygotowaną? Chciałabyś skorzystać z usług szkoły rodzenia, ale kompletnie nie wiesz którą wybrać? Chcesz, by była ona sprawdzona i pomogła Ci w pełnym spokoju przygotować się na narodziny Twojej pociechy? Jeżeli tak koniecznie powinnaś skontaktować się właśnie z nami!

szkolenie rodzenia w Poznaniu

Kursy rodzenia w Poznaniu

Darmowa Szkoła rodzenia Mama i Ja mieści się w Poznaniu, jest refundowana przez NFZ i od wielu lat oferuje praktyczne kursy, które łączą teorię z praktyką. Trwają one od 7 do 12 tygodni (po jednym spotkaniu w tygodniu).

masaż shantala Nasza oferta obejmuje: 
-bezpłatne zajęcia dla przyszłych rodziców z tzw. szkoły rodzenia (refundowane przez NFZ),
- bezpłatną gimnastykę dla aktywnych mam w ciąży i po ciąży,
- wiele innych zajęć takich jak np. masaż shantala,
- możliwość skorzystania z naszego gabinetu i uzyskania dodatkowych informacji od naszej doświadczonej położnej.
Wszystkie zajęcia w naszej szkole odbywają się w grupach składających się z maksymalnie 7 par.

Doświadczona kadra 

Doskonale zdajemy sobie sprawę w tego jak ważne jest zdrowie zarówno matki jak i dziecka dlatego naszą kadrę tworzą wyłącznie doświadczeni pracownicy, którzy stale podnoszą swoje kwalifikację i poszerzają wiedzę w temacie ciąży. Zapewniamy indywidualne podejście do każdej osoby, które przejawia się w zajęciach praktycznych takich jak m.in. nauka oddychania czy radzenia sobie z bólem podczas porodu.

 

Na współpracę z nami zdecydowało się już wielu przyszłych rodziców i każdy z nich poleca nas swoim bliskim i znajomym. Pozwól, że będziemy mogli pomóc również i Tobie i odwiedź naszą szkołę.Jeśli szkolenie rodzenia w Poznaniu to tylko z nami!

szkoła rodzenia Mama i JaKONTAKT

ul. Kochanowskiego 6
60-844 Poznań

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 690 898 498
www.mamaija.info.pl

Nota prawna

Wszelkie prawa zastrzeżone. © osim.pl